УИХ-ын гишүүн, Хууль зүйн байнгын хорооны дарга Ш.Раднаасэдийн нэрэмжит олимпиадын 1-ийн даваа явагдаж дууслаа.

УИХ-ын гишүүн Ш.Раднаасэдийн нэрэмжит олимпиадын 1-ийн даваа явагдаж дууслаа. Уг олимпиадад 9, 11, 12 дугаар ангийн 2393 сурагчид хамрагдсан. 12 дугаар сарын 14-ны 11:00 цагт Математик 9, 11, 12 дугаар анги 12 дугаар сарын 15-ны 9:00 цагт Нийгэм 9, 11, 12 дугаар анги 12 дугаар сарын 15-ны 11:00 цагт Англи хэл 9, 11, 12 дугаар ангийн сурагчдаас шалгалт авч, 2-ын даваанд 191 сурагч шалгараад байна.

 

 

 

 

                             УИХ-ын гишүүн Ш.Раднаасэдийн нэрэмжит олимпиадын 1-ийн давааны дүн

2017.12.19              
Сургууль Анги бүлэг сурагчийн овог, нэр Регистр Олимпиадын нэр Авах оноо Авсан оноо Гүйцэтгэлийн хувь
1 Алтай Б.Эхмөрөн да03280319 математик 100 40 40
2 Алтай Д.Ууганбаяр да04241811 математик 100 40 40
3 Алтай 11а З.Бүрэнжаргал да01212404 математик 100 45 45
4 Алтай 12а Г.Энх-амгалан да01240536 математик 100 40 40
5 Баян-Уул Е.Шүр ДБ03222309 математик 20 17 85
6 Баян-Уул 11а Г.Лхагвасүрэн ДБ01322711 математик 20 18 90
7 Баян-Уул 12б Д.Дайриймаа ДБ00231118 математик 20 17 85
8 Бигэр Х.Сугарбаатар  ДВ03213115 математик 100 55 55
9 Бигэр 11а А.Энхсарнай  ДВ01281900 математик 100 40 40
10 Бигэр 12а О.Түмэндэмбэрэл ДВ00252411 математик 100 55 55
11 Бугат Ө.Амарзаяа дг03311501 математик 20 15 75
12 Дарви 11a Б.Гэрэлбаян ДД01312713 математик 100 55 55
13 Дарви 12а Б. Саруулбуян ДД00263009 математик 100 60 60
14 Дарви Б. Цэнгэлмаа  ДД03281704 математик 100 60 60
15 Дэлгэр 11а Б.Жамъяншийрэв де00312819 математик 20 10 50
16 Дэлгэр 12а Э.Энхдэлгэр УП00250308 математик 100 60 60
17 Дэлгэр Б.Базарсад дю03312811 математик 20 13 65
18 Гуулин Б.Номин  ФД03281202 математик 100 45 45
19 Гуулин 12а Д.Ягаанаа ДЕ00221766 математик 100 50 50
20 Жаргалан  М.Оюунбадрах дж03211113 математик 20 12 60
21 Тайшир Г.Наранхандай Дз03230808 математик 20 9 45
22 Тайшир 12а М.Нямсүрэн Дз99090614 математик 20 7 35
23 Тонхил 12а Т.Үүрцайх ДИ00251603 математик 100 35 35
24 Тонхил Б.Өсөхбаяр ДИ03271205 математик 100 65 65
25 Тонхил 11а М.Чанцалдулам ДИ01322407 математик 100 40 40
26 Төгрөг Э. Жавхлан дй03241211 математик 20 11 55
27 Төгрөг 11 а  М. Буяндэлгэр дй01282307 математик 20 7 35
28 Төгрөг 12а Д. Загдзүсэм  ДЙ00241006 математик 100 50 50
29 Халиун Ч.Мөнхтуул ДМ02320601 математик 20 15 75
30 Халиун 12а Б..Дүнжингарав ДК99072311 математик 20 13 65
31 Халиун 11а Э.Даваабаатар ДК01270119 математик 20 12 60
32 Хөхморьт Гантигмаа ДЛ03282607 математик 20 15 75
33 Цогт 11а С.Цэцэгжаргал дм01221608 математик 100 40 40
34 Цогт Б.Отгонбилэг дм03280838 математик 100 45 45
35 Цогт 12а Отгонцэцэг дм01240604 математик 100 35 35
36 Баянтоорой 12а Э. Галбадрах ДM00281831 математик 20 8 40
37 Баянтоорой 11а  Г. Мандухай  ДМ01252705 математик 20 9 45
38 Баянтоорой 9а  О.Түмэнжаргал ДМ02231315 математик 20 9 45
39 Цээл 12а Г.Эрдэнэболд ДН01240711 математик 100 70 70
40 Цээл С. Батболд  ДН03280517 математик 100 65 65
41 Чандмань Н.Тэмүүжин До02311713 математик 100 50 50
42 Чандмань 12а О.Наранцацралт ДО00270614 математик 100 65 65
43 Чандмань 11а А.Буян-Ундрах  До 01281404 математик 100 40 40
44 Шарга Даваахишиг ДП02292626 математик 100 55 55
45 Шарга 11а Дэлгэрзаяа ДП01282406 математик 100 40 40
46 Шарга 12а Ойдовгарав ДП00311015 математик 100 50 50
47 Эрдэнэ 12а Б.Батмөнх др01272419 математик 100 75 75
48 Эрдэнэ Ц.Намуунбилэг др03262309 математик 100 75 75
49 Эрдэнэ 11а Б.Сүнжидмаа др01231200 математик 100 60 60
50 1-р сургууль 12a Ө.Мягмардаш дю00311213 математик 20 13 65
51 1-р сургууль 11в Г.Лхамчүмпэрэл ДБ01261902 математик 20 11 55
52 1-р сургууль Баатар Алтантогос  ДЮ 02321809 математик 20 19 95
53 2-р сургууль Б.Ангараг ДЮ03282611 математик 20 14 1
54 2-р сургууль 12а З.Мөнгөнтуул дю01262126 математик 20 12 60
55 2-р сургууль 11б Т.Нямдулам дю01291506 математик 20 12 60
56 3-р сургууль Х.Пүрэвцэрэн дб03301610 математик 20 13 65
57 3-р сургууль 11а О.Очгэрэл дв00231311 математик 20 11 55
58 3-р сургууль 12в Б.Янжинлхам дю03210403 математик 20 11 55
59 ХЭЦС 12а Б.Гүндсамбуу дю01233019 математик 20 11 55
60 ХЭЦС 11а Ш.Мөнхбат дю02221215 математик 100 60 60
61 ХЭЦС Н.Хулан дю02322904 математик 100 75 75
62 АУЛ 12а Д.Сундуй ДР00321210 математик 20 8 40
63 АУЛ 11а Ш.Хатанбаатар ДЛ01270317 математик 20 6 30
64 АУЛ 11а А.Тэмүүжин ДЮ01251815 математик 20 6 30

 

НИЙТЭЛСЭН: 2018-01-03 07:12:44
Сургууль Анги бүлэг сурагчийн овог, нэр Регистр Олимпиадын нэр Авах оноо Авсан оноо Гүйцэтгэлийн хувь
1 Алтай Б.Хосбаяр дю03301212 нийгэм 100 52 52
2 Алтай 11а З.Ундармаа да01042201 нийгэм 100 54 54
3 Алтай 12а Г.Уÿíãà  óö01240103 нийгэм 100 54 54
4 Баян-Уул Н.Дэлгэрзаяа ДБ03201000 нийгэм 100 84 84
5 Баян-Уул 11а Г.Лхагвасүрэн ДБ01322711 нийгэм 100 84 84
6 Баян-Уул 12б Э.Жавзмаа ДБ00221401 нийгэм 100 85 85
7 Бигэр М.Оюун-Эрдэнэ дв03292907 нийгэм 100 59 59
8 Бигэр 11а Б.Ариунаа  дв01282100 нийгэм 100 61 61
9 Бигэр 12а Б.Батцэнгэл дв00231419 нийгэм 100 62 62
10 Бугат Ц.Гармаа дг03252200 нийгэм 100 72 72
11 Дарви 11а Д.Номин-Эрдэнэ ДД1250705 нийгэм 100 68 68
12 Дарви 12a Цэнгэлмаа ДД00291202 нийгэм 100 50 50
13 Дарви 9a Ч.Доржсамбуу ДД03291195 нийгэм 100 50 50
14 Дэлгэр Б.Алтансувд де03320303 нийгэм 100 52 52
15 Дэлгэр 11а Н.Хатанханд до00323126 нийгэм 100 56 56
16 Дэлгэр 12б Д.Энхмарт де00230804 нийгэм 100 71 71
17 Гуулин  Б.Болормаа ПЮ02312004 нийгэм 100 46 46
18 Гуулин 12а А.Мядагбадам ДЕ00221561 нийгэм 100 46 46
19 Жаргалан И.Лхагвацэрэн дж03311918 нийгэм 100 52 52
20 Тайшир 12а М.Нямсүрэн Дз99090614 нийгэм  100 60 60
21 Тайшир Г.Наранхандай Дз03230808 нийгэм  100 62 62
22 Тонхил 9a Г.Мөнгөншагай ДЮ03272901 нийгэм 100 51 51
23 Тонхил 11а Б.Содбилэг ДЮ01271615 нийгэм 100 54 54
24 Тонхил 12а Б.Сугармаа ДИ00240705 нийгэм 100 54 54
25 Төгрөг 12a Н. Баялагмаа ДЙ01270907 нийгэм 100 44 44
26 Төгрөг 11a Д. Буянхишиг дн01240901 нийгэм 100 51 51
27 Төгрөг П. Мөнхцэцэг дй02300509 нийгэм 100 66 66
28 Халиун М.Сарнай дк03260701 нийгэм 100 85 85
29 Халиун 11а М.Алзахгүй  дк01221309 нийгэм 100 70 70
30 Халиун 12а Х.Лхагважав  дк01251602 нийгэм 100 58 58
31 Хөхморьт Б. Алтантуяа ДЛ03210103 нийгэм 100 75 75
32 Цогт 12а О.Алтанзул уи00321141 нийгэм 100 49 49
33 Цогт Д.Баасандаш дм03222818 нийгэм 100 59 59
34 Цогт 11а Б.Гал-Эрдэнэ дм01251713 нийгэм 100 63 63
35 Баянтоорой 12а Б. Санчирмаа ДМ00290901 нийгэм 100 46 46
36 Баянтоорой 11а Г.Мандухай ДM01252705 нийгэм 100 55 55
37 Баянтоорой 9а  Б. Алтангинж  ДM03262304 нийгэм 100 52 52
38 Цээл 12а Х.Өнөржаргал ДН01241509 нийгэм 100 63 63
39 Цээл Н. Уранзаяа  ДН03242400 нийгэм 100 72 72
40 Чандмань Ө.Баясгалан До03242609 нийгэм 100 46 46
41 Чандмань 12а Б.Удвал  BE01242508 нийгэм 60 57 95
42 Чандмань 11а Б.Жамъянпүрэв  До 01220830 нийгэм 100 58 58
43 Шарга 12а Б. Хулганаа  ДБ01221806 нийгэм 100 60 60
44 Шарга 11a Г. Мягмардорж  ДП01211618 нийгэм 100 63 63
45 Шарга Э.Энхболор ДП03303101 нийгэм 100 77 77
46 Эрдэнэ 11а Б.Сүнжидмаа др01231200 нийгэм 100 43 43
47 Эрдэнэ Т.Тэргэл др02311801 нийгэм 100 36 36
48 Эрдэнэ 12а Ч.Булганзаяа др00262205 нийгэм 100 54 54
49 1-р сургууль 12в Б.Цэнджаргал ДЖ00221809 нийгэм 100 80 80
50 1-р сургууль 12д Т.Сэлэнгэ дю002821503 нийгэм 100 80 80
51 1-р сургууль 11г Э.Бямбасүрэн ДН01301301 нийгэм 100 77 77
52 1-р сургууль Э.Бямбажаргал ДЮ02232318 нийгэм 100 66 66
53 2-р сургууль 11а Д.Ирээдүй ДЖ00221604 нийгэм 100 80 80
54 2-р сургууль Б.Ангараг ДЮ03282611 нийгэм 100 63 63
55 2-р сургууль 12а Б.Нямдарь дл00282708 нийгэм 100 59 59
56 3-р сургууль Н.Хонгорзул та02242906 нийгэм 100 84 84
57 3-р сургууль 11б Н.Сэндэнханд дю01251046 нийгэм 100 71 71
58 3-р сургууль 12г Н.Адьяа ДЮ00250521